Igły iniekcyjne i strzykawki

Oferujemy szeroki wybór igieł iniekcyjnych jednorazowego użytku przeznaczonych do wkłuć dożylnych, domięśniowych, dotętniczych i podskórnych. Do igieł kupią też Państwo strzykawki z przezroczystym cylindrem, które umożliwiają pełną kontrolę zawartości. Strzykawki w 100% spełniają swoje funkcje. Nadają się m.in. do pobierania płynów ustrojowych od pacjenta. W ofercie mamy też strzykawki przeznaczone specjalnie do podawania insuliny.

Do nabycia mamy też stazy jednorazowe do pobierania krwi. Stazy wykonane są z elastycznej, wysokiej jakościowo taśmy, która jest łatwa w użytkowaniu – zapinanie, odpinanie i płynna zmiana regulacji nacisku nie sprawiają trudności. Jest też łatwa w myciu i dezynfekcji.

Zalety naszych igieł iniekcyjnych

Sprzedajemy igły wyłącznie od sprawdzonych producentów, tak żeby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania zarówno personelowi, jak i pacjentom.

Do zalet naszych igieł iniekcyjnych przyczyniają się następujące cechy:

• rurka igły wykonana jest z gładkiej, wytrzymałej stali, która nie rdzewieje,

• cienkie ścianki igły utrzymują właściwe tempo strumienia,

• elementy igły klejone są żywicą epoksydową zapobiegającą oddzieleniu się poszczególnych części,

• nasadki igły są barwione zgodnie z kodem ISO, dzięki czemu da się szybko rozpoznać rozmiar igły,

• igły są nietoksyczne i niepirogenne – nie ma obawy, że organizm pacjenta zareaguje gorączką.

Do skorzystania z naszej oferty igieł, strzykawek i staz jednorazowych zapraszamy wszystkie placówki, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo swoich pacjentów i pracowników. Zapraszamy!