Hurtownia medyczna na Śląsku – certyfikaty

O naszym profesjonalizmie świadczą nie tylko cenne rekomendacje Klientów, ale również branżowe certyfikaty. Stanowią one dla nas i dla Państwa dowód na to, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców produktów takich jak: folia spożywcza, pojemniki na żywność, sprzęt medyczny i wiele innych.

Ranking „Gazela Biznesu”

Miło nam poinformować, że zostaliśmy laureatami 16. edycji rankingu Gazela Biznesu 2006 i Gazela Biznesu 2015. To profesjonalne zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest Coface Poland oraz dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu".

Gazela to – zgodnie z definicją stosowaną w rankingu – firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle szybkiemu rozwojowi, doskonale radzi sobie wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Zostaliśmy również wyróżnieni tytułem, Gepard Biznesu 2016 przyznawanym przez Instytut Europejskiego Biznesu za wzrost wartości rynkowej firmy w 2016 r. powyżej 10 procent.

Referencje Klientów

Opinie Klientów, którzy zdecydowali się podjąć z nami współpracę, są dla nas bardzo ważne. To one stanowią najlepszy dowód wysokiej jakości świadczonych usług. Jesteśmy zaszczyceni tym, że chcą oni do nas wracać.

 

Gazele Biznesu